Przed zakupem sprawdź zgodność części z Twoim pojazdem!
KLOCKI HAMULCOWE 1054.02 REMSA
Parametry
Producent: REMSA
Numer katalogowy części: 1054.02
EAN: 8427975023773
Dane techniczne
Pozycja montażowa: oś przednia
Grubość [mm]: 18,3
Waga [kg]: 1,781
Liczba czujników zużycia [na oś]: 2
Wysokość 1 [mm]: 68,5
Wysokość 2 [mm]: 71
Układ hamulcowy: Ate-Teves
Długość 1 [mm]: 156,4
Długość 2 [mm]: 155,2
Numery OE (oryginalne numery producenta)
TOYOTA 0446505050
TOYOTA 0446505070
TOYOTA 0446505080
TOYOTA 0446505090
TOYOTA 446505050
TOYOTA 446505080
TOYOTA 446505090
Pasuje do pojazdów
TOYOTA
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 D (CT220_) (1997–1998)
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) (1999–2003)
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_, AZT220R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 i (ST220_, ST220R) (1997–2000)
TOYOTA AVENSIS Estate (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS Estate (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS Estate (_T22_) 2.0 D (CDT220_) (2002–2003)
TOYOTA AVENSIS Estate (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) (1999–2003)
TOYOTA AVENSIS Estate (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_, AZT220R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS Estate (_T22_) 2.0 i (ST220_, ST220R) (1997–2000)
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 i (AT220_, AT220R) (1997–2000)
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D (CDT220_) (2002–2003)
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) (1999–2003)
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 VVT-i (AZT220_, AZT220R) (2000–2003)
TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 i (ST220_, ST220R) (1997–2000)