Kod produktu: 16K004382 DANE TECHNICZNE: Rodzaj amortyzatorów: Ciśnienie gazuSposób mocowania amortyzatora: górne okoSposób mocowania amortyzatora: dolne okoTyp amortyzatora: Kolumna zawieszeniaStrona zabudowy: Oś tylnaSystem tłumienia drgań zawieszenia: rura pojedynczaJednostka ilości: ZestawLiczba na oś: 2Ciężar netto [kg]: 4,08Ciężar brutto [kg]: 4,27
--- UWAGA! --- W jednym modelu auta, mogą występować różne warianty części. Przygotuj niezbędne informacje o swoim samochodzie a następnie porównaj je z ofertą: markamodelpojemnośćmocrok produkcjipełen numer nadwozia - VIN (17 znaków) W przypadku niepewności o właściwy dobór części, po zakupie zalecana jest weryfikacja wg numeru VIN.
Zastosowania: FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,597ccm 66 KW / 90 HP | 1993.04 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 Kombi | Clipper | Turnier | 1,988ccm 100 KW / 136 HP | 1993.04 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 Kombi | Clipper | Turnier | 1,796ccm 85 KW / 115 HP | 1993.04 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,988ccm 97 KW / 132 HP | 1993.01 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 TD Kombi | Clipper | Turnier | 1,753ccm 66 KW / 90 HP | 1995.11 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 Kombi | Clipper | Turnier | 1,988ccm 97 KW / 132 HP | 1994.12 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,597ccm 65 KW / 88 HP | 1994.07 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,796ccm 82 KW / 112 HP | 1994.07 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,988ccm 100 KW / 136 HP | 1993.04 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,796ccm 85 KW / 115 HP | 1993.04 - 1996.08MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 TD Kombi | Clipper | Turnier | 1,753ccm 65 KW / 88 HP | 1993.06 - 1996.08MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,798ccm 81 KW / 110 HP | 2000.10 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,798ccm 92 KW / 125 HP | 2000.10 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V Kombi | Clipper | Turnier | 1,999ccm 107 KW / 146 HP | 2000.10 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V Kombi | Clipper | Turnier | 2,495ccm 125 KW / 170 HP | 2000.10 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi Kombi | Clipper | Turnier | 1,998ccm 66 KW / 90 HP | 2000.10 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi Kombi | Clipper | Turnier | 1,998ccm 85 KW / 115 HP | 2000.10 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi Kombi | Clipper | Turnier | 1,998ccm 96 KW / 130 HP | 2001.10 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi Kombi | Clipper | Turnier | 1,798ccm 96 KW / 130 HP | 2003.06 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi Kombi | Clipper | Turnier | 2,198ccm 114 KW / 155 HP | 2004.09 - 2007.03MONDEO III Turnier (BWY) 3.0 V6 24V Kombi | Clipper | Turnier | 2,967ccm 150 KW / 204 HP | 2004.09 - 2007.03 HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) 3.0 V6 samochód terenowy zamknięty | 2,972ccm 104 KW / 141 HP | 1998.08 - 2003.12GALLOPER II (JK-01) 2.5 TD intercooler samochód terenowy zamknięty | 2,476ccm 73 KW / 99 HP | 1998.08 - 2003.12GALLOPER II (JK-01) 2.5 TCi D samochód terenowy zamknięty | 2,476ccm 77 KW / 105 HP | 1998.08 - 2003.12GALLOPER II (JK-01) 2.5 TD samochód terenowy zamknięty | 2,476ccm 65 KW / 88 HP | 1998.08 - 2003.12 MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) | MONTERO | PAJERO/SHOGUN 2.5 TD (L044G, L049G) samochód terenowy zamknięty | 2,477ccm 64 KW / 87 HP | 1987.04 - 1991.12PAJERO I (L04_G, L14_G) | MONTERO | PAJERO/SHOGUN 2.5 TD (L044G, L049G) samochód terenowy zamknięty | 2,477ccm 70 KW / 95 HP | 1989.11 - 1990.11PAJERO I (L04_G, L14_G) | MONTERO | PAJERO/SHOGUN 3.0 V6 (L141G, L146G) samochód terenowy zamknięty | 2,972ccm 104 KW / 141 HP | 1988.11 - 1990.11PAJERO I Canvas Top (L04_G) | MONTERO | PAJERO/SHOGUN 2.6 (L042G, L047G) samochód terenowy otwarty | Canvas Top | 2,555ccm 76 KW / 103 HP | 1983.01 - 1990.11PAJERO I Canvas Top (L04_G) | MONTERO | PAJERO/SHOGUN 2.3 TD (L043G, L048G) samochód terenowy otwarty | Canvas Top | 2,347ccm 62 KW / 84 HP | 1982.12 - 1986.04PAJERO I Canvas Top (L04_G) | MONTERO | PAJERO/SHOGUN 2.5 TD (L044G, L049G) samochód terenowy otwarty | Canvas Top | 2,477ccm 62 KW / 84 HP | 1986.05 - 1989.10PAJERO I Canvas Top (L04_G) | MONTERO | PAJERO/SHOGUN 2.5 TD (L044G, L049G) samochód terenowy otwarty | Canvas Top | 2,477ccm 70 KW / 95 HP | 1989.11 - 1990.11
Numery Oryginalne: FORD - 1121861 | FORD - 1130118 | FORD - 1S71-18080-AA | FORD - 1S71-18080-AB |
Zamienniki: ASHIKA - MA-00251 | BILSTEIN - 19-138404 | BOGE - 36-C35-0 | BOGE - 36-J86-0 | DELPHI - DG9061 | DELPHI - DG9074 | DENCKERMANN - DSF042G | DIEDERICHS - 9970038 | HAVAM - KS5462 | JAPANPARTS - MM-00251 | JAPKO - MJ00251 | JP GROUP - 1552101509 | KAGER - 81-0075 | KAMOKA - 20334232 | KAMOKA - 20554401 | KRAFT AUTOMOTIVE - 4012440 | KRAFT AUTOMOTIVE - 4012445 | KYB - 553217 | MAXTRAC - MCD0038 | METZGER - 2340037 | MEYLE - 726 725 0007 | MONROE - 43120 | MONROE - E5101 | MONROE - E5301 | OPTIMAL - A-1261G | QUINTON HAZELL - 177136 | SACHS - 290 042 | STATIM - A.193 |